PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816379}

Niesforne diabły

Čertoviny
6,2 131
ocen
6,2 10 1 131

Niesforne diabły
powrót do forum filmu Niesforne diabły
maciek27

Niestety przegapiłem na TV Puls, czy wiesz może gdzie znajdę te bań w wersji PL?

buterfly

Nie znajdzie pan,bo to byla premiera i trzeba czekac czy ktos wrzuci

maciek27

Dzięki za odpowiedz :) - Wiem że wczoraj była premiera jednak wiedząc jak praktycznie każdy film szybko trafia do sieci liczyłem że może i już jest, no jednak baśnie to raczej produkcje o mniejszym rozgłosie wiec fakt będzie trzeba zaczekać :)

buterfly

na exsite24 już jest z lektorem wersja 720HDTV

buterfly

i 1080i HDTV pojawiło się przed chwilą ;)

adamus47

Tylko chyba trzeba mieć konto aby pobrać no ale jeżeli się już pojawił, to zapewne w wkrótce też pojawi się też na portalu gdzie nie trzeba specjalnie się rejestrować :)

buterfly

bez rejestracji
pobieramy24

karlovacko

Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

01.03.2020 TV Puls 13:45

giovanni50

Wielkie dzięki za info :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Ja wtedy najwyraźniej przegapiłem ale dzisiaj obejrzałem na Puls 2.
Dlaczego nasze stacje nie kręcą takich świetnych filmów fantasy ja się pytam ?
Czesi od zawsze mieli świetne baśnie, kino fantasy czy filmy sf

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Takie nasze " Igraszki z diabłem " ( podobne )

ocenił(a) film na 8
auschwitz0

Igraszki z diabłem to jest akurat czechosłowackie :) Nawet nakręcili film :)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

O teatr tv mi chodziło

giovanni50

Mogę wnioskować po tym, co oglądają w Polsce co niektóre dzieci, że decydenci mogą wnioskować, iż taka produkcja się nie zwróci, a w Czechach jest już stworzona od dawna tradycja tego gatunku i dzieci chętnie po nie sięgają. U nas za to po te produkcje sięgają garstka głównie dorosłych odbiorców, którzy jeszcze kojarzą inne baśniowe tytuły nie tylko z Czech, ale tez z czasu ZSRR. Ja w dzieciństwie miałem jedną animowaną baśń nagraną na VHS z emisji na TVP i też dlatego nadal też zdarza mi się po baśnie sięgać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones