PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020951}

Królewna zaklęta w czasie 2

Princezna zakletá v čase 2
5,7 86
ocen
5,7 10 1 86

Królewna zaklęta w czasie 2
powrót do forum filmu Królewna zaklęta w czasie 2

8/10

ocenił(a) film na 8

Naprawdę świetna produkcja, od aktorów, ich gry oraz scenariusza. Efekty specjalne przyzwoite, scenografia także, kostiumy bardzo dobre. Wciągnęła mnie ta produkcja. Nadaję się zarówno dla starszych dzieci, nastolatków jak i dorosłych. Nie oglądałem pierwszej części (postaram się nadrobić) a tą (drugą) zobaczyłem przypadkiem w tv. I jestem pod ogromnym wrażeniem że Czesi potrafili zrobić tak dobre fantasy. Jak ja bym chciał żeby coś podobnego powstało kiedyś w Polsce.

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - naprawdę warto

ocenił(a) film na 10
balto14

Zgadzam się, świetnie się oglądało.  Chociaż śmieszy mnie ten jej znak na twarzy. Taki niby Harry Potter bez sowy. Oczywiście nie jest to żaden minus, tylko mnie to bawi.

ocenił(a) film na 6
balto14

Dlaczego u nas nie kręci się tak dobrych baśni oraz kina fantasy ?!!
Już kino czechosłowackie to pokazało!

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Chyba dlatego że ten rodzaj twórczości nie miał szczęścia do twórców. Od reżyserów, producentów jak i pieniędzy. Filmy/seriale dla dzieci jeszcze jakoś wychodziły ale dla nastolatków czy dorosłych te produkcje nie wychodziły i było ich mało. Wielką szansą był Wiedźmin ale został zepsuty w taki sposób że nikt nie chciał wchodzić już w te temat. Magiczne drzewo w wersji serialowej zostało zepsute w wersji kinowej, przy czym była to produkcja dla dzieci. Podsumowując filmografia polska dzieliła się na filmy na które szkoły pójdą oraz te które będą kosztowały mało a zarobią dużo. Fantastyka/fantasy jest droższe w produkcji niż komedie romantyczne czy zwykłe komedie. Do tego trzeba zachęcić ludzi czymś więcej niż tylko kilkoma znanymi aktorami i wizytą w "Dzień dobry TVN". Ryzyko finansowe takich produkcji jest duże a obawiam się że większość reżyserów kończących szkoły filmowe to albo artyści albo ludzie nastawieni na zarobek w produkcji komercyjnej. Podsumowując, brakuję ludzi z sercem do tego tematu, który w Polsce jest traktowany po macoszemu. A szkoda bo potencjał jest, a widownia też u nas istnieje.

ocenił(a) film na 6
balto14

W święta widziałem dobry polski film fantasy Dawid I elfy.
Zgadzam się z tym co napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones